Аерофритюрниця/мультипіч (MR-757) 1700Вт, 6 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | 1 |
| Комплектація | Решітка-гриль |
| Кількість програм | 12 |
| Назва RU | Аерофритюрниця/мультипіч (MR-757) 1700 Вт, 6 л, Maestro, Арт.53946 |
| Об'єм | 6 л |
| Потужність | 1700 Вт |
| Функції | Варіння , Варіння на парі , Випічка , Гриль на решітці , Запікання овочів і м'яса , Розморожування/розігрівання , Смаження у фритюрі , Сушарка , Тушкування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴



