Блендер (MG-642), Склянка 600мл, міні-подрібнювач 1250мл , 800Вт, MAGIO, Арт.50390




Блендер (MG-642), Склянка 600мл, міні-подрібнювач 1250мл , 800Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість швидкостей | 13 |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва RU | Блендер (MG-642), Стакан 600 мл, мініподрібнювач 1250 мл, 800 Вт, MAGIO, Арт.50390 |
| Наявність чаші (склянки) | З чашею |
| Потужність | 1000 Вт |
| Функції | Led підсвітка Турборежим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 190 ₴



