Електрочайник (EKL-T32S), 2.2л, 1500Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 2.2 л |
| Тип | Електрочайник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | Від увімкнення без води |
| Комплектація | Електричний чайник, інструкція, гарантійний талон |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь і пластик |
| Нагрівальний елемент | Диск |
| Назва RU | Електрочайник (EKL-T32S), 2.2 л, 1500 Вт, Неіржавка сталь, Ardesto, Арт.49822 |
| Подвійні стінки | 0 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Підсвітка | 0 |
| Фільтр від накипу | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴





