Тостер (T-K200), 800Вт, Нержавіюча сталь, сріблясто-чорний, Ardesto, Арт.36420
Тостер (T-K200), 800 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.83 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Піддон для крихт | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів | 7 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Назва RU | Тостер (T-K200), 800 Вт, Неіржавка сталь, сріблясто-чорний, Ardesto, Арт.36420 |
| Потужність | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴



