Аэрофритюрница/мультипечь (MR-757) 1700Вт, 6 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maestro |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | 1 |
| Комплектация | Решітка-гриль |
| Количество программ | 12 |
| Назва RU | Аэрофритюрница/мультипечь (MR-757) 1700Вт, 6 л, Maestro, Арт.53946 |
| Объем | 6 л |
| Мощность | 1700 Вт |
| Функции | Варіння , Варіння на парі , Випічка , Гриль на решітці , Запікання овочів і м'яса , Розморожування/розігрівання , Смаження у фритюрі , Сушарка , Тушкування |
Информация для заказа
- Цена: 3 299 ₴



