Електрочайник (EKL-F1BG), 1 л, 1500 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 1 л |
| Тип | Электрочайник |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Захист | Від увімкнення без води |
| Комплектация | Електричний чайник, інструкція, гарантійний талон |
| Материал | Пластик |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь і пластик |
| Нагревательный элемент | Диск |
| Назва RU | Электрочайник (EKL-F1BG), 1л, 1500Вт, Пластик, бежевый, Ardesto, Арт.49821 |
| Подвійні стінки | 0 |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підсвітка | 1 |
| Фільтр від накипу | 0 |
Информация для заказа
- Цена: 879 ₴





