Мультиварка 5л, 860 Вт, 16 програм (GMC-16T)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 5 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | 1 |
| Комплектация | Мультиварка, чаша, решітка, ложка для помішування, мірний стакан, шнур живлення, |
| Количество программ | 10 |
| Назва RU | Мультиварка 5л, 900 Вт, 37 программ (MC-108SB), Grunhelm, Арт.50991 |
| Мощность | 900 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 4 015 ₴



