Мультиварка (MC-X16X), 4л, 860Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 4 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | 1 |
| Комплектация | МультиваркаЧашаГрати для приготування їжі на паруМірний стаканПоловникДуршлагКул |
| Количество программ | 16 |
| Назва RU | Мультиварка (MC-X16X), 4л, 860Вт, Ardesto, Арт.48996 |
| Мощность | 860 Вт |
| Функции | Таймер відтермінування, Програма «Твій рецепт»АвтопідігрівВідкладений стартКулінарна книга на 78 рецептів |
Информация для заказа
- Цена: 1 958 ₴






