Блендер стаціонарний (MG-240), 1000Вт, 2 швидкості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип блендера | Погружной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Назва RU | Блендер стационарный (MG-240), 1000Вт, 2 скорости, MAGIO, Арт.65137 |
| Наявність чаші (склянки) | З чашею |
| Мощность | 100 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 870 ₴




