Блендер для смузі (SBL7550SS), 800Вт, чаша 900мл
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Страна производитель | Китай |
| Количество скоростей | 2 |
| Тип блендера | Стационарный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4500 кг |
| Захист | Від перегріву |
| Назва RU | Блендер для смузи (SBL7550SS), 800Вт, чаша 900мл, Sencor, Арт.50489 |
| Наявність чаші (склянки) | З чашею |
| Мощность | 800 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 2 969 ₴






