Мультиварка-скороварка (MPC-P225), 900Вт, 5л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 5 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | 1 |
| Комплектация | МультиваркаКнига рецептівЧашаЛожкаПоловникМірний стаканІнструкція |
| Количество программ | 22 |
| Назва RU | Мультиварка-скороварка (MPC-P225), 900Вт, 5л, Ardesto, Арт.49794 |
| Мощность | 900 Вт |
| Функции | Таймер відстрочки старту до 24 годинРегулювання температуриРегулювання часу приготуванняПідтримка температури до 12 годинФункція "Мій рецепт"ДисплейЗахист від перегріванняБлокування кришки |
Информация для заказа
- Цена: 3 608 ₴






