Кавоварка еспрессо 1080Вт 15 бар 1318
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Кава, що використовується | Зерна, мелена, чалди |
| Комплектация | Кавоварка, мірна ложка, інструкція, гарантійний талон |
| Назва RU | Кавоварка еспрессо 1080Вт 15 бар 1318, ARIETE, Арт.42288 |
| Объем резервуара для воды | 0.8 л |
| Мощность | 1080 Вт |
| Приготування капучіно | Ручне |
| Давление | 15 бар |
| Функции | Автовимкнення; подача гарячої води для чаю; вибір порції (1 або 2 чашки) |
Информация для заказа
- Цена: 12 540 ₴



